Рекламні площини (2х4) Борислава


 • BK-01 вулиця В. Великого

  Кільце на перехресті вул. Володимира Великого, вул. Данила Галицького та вул. Шкільна

  Вільні площини: BK-01 (А); BK-01 (B); BK-01 (V)

  Сторона  BK-01 (А) – рекламна площина в напрямку з вул. В.Великого

  Сторона  BK-01 (B)  – рекламна площина в напрямку з вул. Шкільна

  Сторона BK-01 (V)  – рекламна площина в напрямку з вул. Д.Галицького

  Замовити

Як зробити так, щоб утримати увагу споживача якомога довше? Потрібно знайти свій стиль, продумати все до деталей — кольори, текст, зображення. Інформації має бути мінімально, вона має бути лаконічною і подано в цікавій та оригінальній формі!

Реклама на біллбордах є давно перевіреним маркетинговим ходом. Завдяки своїм великим розмірам, на біллборді текстова інформація та зображення будуть помітні ще здалеку. В еру інформаційних технологій, багато хто нехтує ефективністю зовнішньої реклами, користуючись лише онлайн рекламою, тим самим зменшуючи можливості, які дарує реклама на площинах.

Як серед усієї варіації реклами, обрати тип конструкції, яка найбільше підійде саме вам? Замовити біллборд — це означає розпочати взаємодіяти з своїми потенційними клієнтами, це так би мовити, свого роду комунікація та старт співпраці. Коли потенційний клієнт розглядає рекламу  він аналізує інформацію та роздумує над тим, що вигідно для нього. Зробивши це, можна вже очікувати на такий бажаний результ!

Отримай результат — нехай твоя реклама діє!

logo
Розміщення реклами у Трускавці, Дрогобичі та Бориславі. Зовнішня реклама в Трускавці, Дрогобичі та Бориславі. Друк та поклейка постерів, виготовлення банерів.
Швидка заявка
Контакти
Адреса: вул. Скоропадського 8
м. Трускавець, Львівська область Телефон: (063) 851-23-81
(098) 451-28-95 Email: shchyty@gmail.com
Створено SOFT-X