Про нас

Компанія «West invest» заснована в 2007 році. Працюючи на ринку зовнішньої реклами здобула репутацію надійного ділового партнера.

West invest володіє власною мережею рекламоносіїв, на сьогодні компанія є власником понад 40 площин. Зовнішня реклама є основним напрямком діяльності нашої компанії. На даний час це мережа рекламоносіїв, що вміщує площини ( а саме: рекламні щити 3х6м та 2х4м). Ми розширяємо власну мережу рекламоносіїв встановлюючи нові конструкції. Наші рекламні щити знаходяться на кільцях кругового руху , перехрестях вулиць по містах Дрогобич, Борислав та при В’їзді/Виїзді міста Трускавець.

Якісно і швидко розмістимо Ваше рекламне зображення на власних площинах , а також на площинах замовника. Ми даємо гарантію на нашу роботу.

Цінова політика розміщення на носіях зовнішньої реклами залежить від декількох чинників : періоду подачі реклами , кількості заброньованих площин. 

Стандартний період розміщення реклами на щитах – календарний місяць, але можливе розміщення на два-три тижні. У такому разі ціна за місяць ділиться на кількість днів розміщення і до суми додається вартість монтажу постера або банера.

Вигідні пропозиціїї постійним клієнтам.

За проханням замовника друкуємо і займаємося поклейкою постера, що включає:

  • розміщення постера протягом 2-ох робочих днів
  • якісний фотозвіт (2 фото ближня і дальня)
  • власний моніторинг протягом періоду експлуатування

Наша команда

logo
Розміщення реклами у Трускавці, Дрогобичі та Бориславі. Зовнішня реклама в Трускавці, Дрогобичі та Бориславі. Друк та поклейка постерів, виготовлення банерів.
Швидка заявка
Контакти
Адреса: вул. Скоропадського 8
м. Трускавець, Львівська область Телефон: (063) 851-23-81
(098) 451-28-95 Email: shchyty@gmail.com
Створено SOFT-X